Novinky, akce | PojistovaciPoradci.cz

Novinky, akce

Chřestový týden v EFI Hostinci Osmec
Rádi bychom vás pozvali do EFI Hostince Osmec na náměstí 28. října na náš chřestový týden, který probíhá od 15. do 21. května. Věříme, že si u nás přijdou na své nejen milovníci zdravého jídla, ale i ti, kteří hledají nové a zajímavé chuťové zážitky.
EFI HOSTINEC OSMEC představuje nový a la carte!
S nadcházejícím krásným počasím se tým kuchařů v čele s Honzou Malinkou rozhodli o změnu jídelního lístku. Jak je ostatně naším zvykem, podstatnou roli ve změně hraje nejen roční období, ale i lokálnost a sezónnost potravin.
Květnové vydání EFI NEWS
V květnovém čísle na Vás čeká spousta novinek ze zákulisí skupiny e-Finance a.s., jako například zajímavý článek o pojištění, jak a kde investovat, novinky z EFI Pivovaru, ale i tip na dobrodružství na motorkách s MOTOEXPEDICÍ.
Svatba na Zámku Račice
Plánujete-li Váš svatební den, na našem majestátním Zámku Račice v Račicích-Pístovicích Vám nabízíme možnost uspořádat svatbu Vašich snů. Zámecký areál je ideální jak pro velkou svatbu, tak pro komorní v rodinném kruhu.
Investiční Bulletin e-Finance za 1.Q 2023
Právě jsme vydali investiční bulletin za první kvartál roku 2023 společnosti e-Finance, ve kterém Vám přinášíme nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
eFi trenér radí, jak do plavek!
Venku začíná být opravdu hezky a léto se pomalu, ale jistě blíží. Určitě Vás všechny zajímá, jak se co nejlépe připravit na plážovou sezónu. My jsme to pro Vás zjistili.
Retro týden v EFI Hostinci Osmec
V EFI Hostinci Osmec jsme pro Vás v termínu 17. - 23.4.2023 připravili RETRO TÝDEN, kde si můžete zavzpomínat na gastronomické tradice našich rodičů.
Máte dotaz? Kontaktujte nás