Informace o řazení produktových nabídek a pořadí zobrazovaných nabídek | PojistovaciPoradci.cz

Informace o řazení produktových nabídek a pořadí zobrazovaných nabídek

Portál pojisteni.com jako srovnávač Vám umožní zobrazení nabídek jednotlivých produktových partnerů. Tito produktoví partneři (konkrétně pojišťovny) jsou vždy podnikateli a na smlouvy s nimi uzavřené se uplatní práva spotřebitele vyplývající z předpisů Evropské unie na ochranu spotřebitele. Tito produktoví partneři jsou jako třetí osoby i skutečnými dodavateli nabízených produktových služeb. Za plnění smluvních povinností mezi Vámi, a i těmito produktovými partnery jsou v plném rozsahu odpovědni právě tito produktoví partneři. Společnost e-Finance Makléři, s.r.o. však v plném rozsahu odpovídá za srovnání nabídek nebo zprostředkování uzavření pojistné smlouvy (u pojištění majetku, cestovního pojištění, povinného ručení) (ve vztahu k Vám) v souladu s platnými právními předpisy. Smyslem tohoto dokumentu je informovat Vás o hlavních parametrech určujících pořadí zobrazovaných nabídek na portálu pojisteni.com

Portál pojisteni.com na základě Vámi zadaných parametrů zobrazí nabídky jednotlivých produktových partnerů, a to buď podle ceny (typicky od nejlevnější nabídky), nebo podle našeho doporučení (doporučené řazení).

V případě zobrazení nabídek podle ceny je hlavním parametrem určujícím pořadí nabídek produktových partnerů cena (konkrétně např. u produktů cestovního pojištění).

V rámci doporučeného řazení (např. pojištění majetku) bereme v úvahu širokou škálu parametrů, které jsou založeny na informacích, které jste uvedli v poptávkovém formuláři. Tyto parametry nezahrnují pouze očekávané úspory v daném časovém období (rozumějte úspoře jako rozdíl mezi cenou daného produktu a cenou vašeho stávajícího produktu), ale také další kvalitativní vlastnosti produktů, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám. Jedná se o širokou škálu ukazatelů, které na trhu pečlivě sledujeme. Při tomto způsobu řazení nabídek nevyužíváme placenou reklamu ani jiné formy preferenčního řazení nabídek.

Portál pojisteni.com využívá automatizované rozhodování pro doporučování produktů a uspořádání výsledků hledání. Je důležité si uvědomit, že toto doporučené řazení je pouze informativní a je nutné jej považovat za první náhled na dostupné možnosti. Toto řazení je výsledkem analýzy a porovnání několika parametrů, které jsou relevantní pro Vámi vyhledávaný produkt, jako například cena, kvalita, popularity, recenze a další faktory. I když se snažíme poskytnout co nejrelevantnější výsledky, výběr produktů nakonec závisí na Vašich osobních preferencích a potřebách. Pečlivě aktualizujeme parametry, které určují doporučené řazení produktů, abychom vždy nabídli co nejlepší poměr ceny a kvality konkrétního produktu. V každém případě máte vždy možnost zvolit produkt, který nejvíce vyhovuje Vašim potřebám, a nemusíte se řídit naším doporučením. Naši specialisté jsou připraveni pomoci Vám při diskusi o Vašich potřebách a najít produkt, který bude odpovídat vašim očekáváním.
V případě jakýchkoli připomínek či dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@pojisteni.comMáte dotaz? Kontaktujte nás