Pojištění storna

Porovnání a uzavření pojištění storna zájezdu, poplatků a letenek online. Pojištěny jsou náklady uhrazené za zájezd, letenku a další výdaje související se zrušenou dovolenou.

Proč uzavřít pojištění storna?

Když z vážných důvodů zrušíte objednaný zájezd, ubytování, letenky a další služby spojené s dovolenou, nevyhnete se storno poplatkům. Pokud nechcete riskovat ztrátu desítek tisíc korun, sjednejte si pojištění storna.

Porovnání nabídek 2 pojišťoven

V naší kalkulačce rychle porovnáte nabídky pojištění storna od pojišťoven Allianz a AIG. Do srovnávače stačí zadat základní informace o zájezdu (počet cestujících osob, jejich věk, cenu zájezdu a datum cesty).

100% online

Pojištění storna vyřídíte online. Z výsledků srovnání stačí vybrat nejvýhodnější pojištění storna a uhradit pojistné. Pojištění storna neodkládejte, sjednat lze nejpozději následující den po zaplacení dovolené.

Pojistitelná rizika

Pojištění storna kryje řadu rizik. Zahrnuje například riziko nemoci, úrazu, smrti, výpovědi ze zaměstnání, zmeškání odjezdu kvůli nehodě či stávce, živelné události nebo nutnosti setrvání v místě bydliště po požáru.

Jak uzavřít pojištění storna online?

Online porovnání a uzavření pojištění storna je velmi jednoduché a rychlé. Vyplnění vstupních údajů v kalkulačce storna Vám zabere přibližně jednu minutu. Do úvodního formuláře stačí vyplnit základní údaje o plánované cestě. Konkrétně zadáte počet cestujících osob, jejich věk a celkovou cenu zájezdu, ubytování, letenek a dalších služeb souvisejících s dovolenou. Pro správný výpočet pojistného je nutné uvést, zda cestujete do Afghánistánu, na Kubu, Iráku nebo Súdánu nebo jestli budete cestovat pouze v České republice. Posledním údajem vstupního formuláře je datum odjezdu a návratu. Po odeslání formuláře získáte konkrétní cenové nabídky pojištění storna. Ve výsledcích srovnání uvidíte seznam pojištěných rizik a výši spoluúčasti. Vybrané pojištění si můžete ihned sjednat online. Pojištění storna si můžete uzavřít nejpozději následující pracovní den po zaplacení první zálohy nebo celkové ceny objednaných služeb.

Na pojištění storna spolupracujeme

Allianz

Blog o pojištění storna

eFi Palace Hotel, Brno, třetí etapa

eFi Palace Hotel, Brno, třetí etapa

2.11.2018

Desetipodlažná přístavba, 2 podzemních a 8 nadzemních podlažích, multifunkčního areálu eFi Palace Hotel.

eFi ApartHotel, Lipová Lázně, II. Etapa

eFi ApartHotel, Lipová Lázně, II. Etapa

8.11.2018

Jedná se o výstavbu druhé budovy moderního horského rekreačního střediska eFi ApartHotel s dalšími patnácti apartmány.

Zámek Račice, II. etapa - hlavní budova zámku

Zámek Račice, II. etapa - hlavní budova zámku

8.11.2018

V roce 2020 začne rekonstrukce a přestavba vlastní budovy zámku. V hlavní budově zámku vznikne 26 nových apartmánů.

Zámek Račice, I. etapa - předzámčí

Zámek Račice, I. etapa - předzámčí

2.11.2018

Jedná se o renesanční zámecký komplex v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem.

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému