Blog | PojistovaciPoradci.cz

Blog o pojištění

Proč povinné ručení s vyšším limitem?
Zajištění finanční stability a bezpečnosti v případě dopravních nehod je jedním z klíčových aspektů, který by neměl uniknout pozornosti žádného motoristy. Jedním z rozhodujících faktorů pro dosažení této stability je volba limitu pro povinné ručení.
Důležitost cestovního pojištění na dovolené
Když se chystáte na dovolenou, může být lákavé podcenit význam cestovního pojištění. Nicméně existuje několik důvodů, proč by mělo být cestovní pojištění neodmyslitelnou součástí vašeho plánování dovolené.
Investiční Bulletin e-Finance za 2.Q 2023
Nový Investiční Bulletin za 2.Q. 2023 Vám přináší nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit, ale také zajímavé články, např. o tendencích vývoje cen nemovitostí, proč investovat dluhopisů nebo proč e-Finance založila novou akciovou společnost EFI Hotels & Properties, a.s.
Úrazové pojištění dětí
Úrazové pojištění dětí je klíčovou součástí finančního plánování rodiny a poskytuje ochranu v případě, že vaše dítě utrpí nečekané úrazy. V tomto článku si přiblížíme, co úrazové pojištění pro děti obnáší, co kryje a jakou ochranu nám poskytuje.
Pojištění balónů: Bezpečnost a ochrana pro letecké dobrodruhy
Pro milovníky vzdušných dobrodružství je balónový let jedinečným zážitkem. Nicméně, jako u každého sportu nebo aktivity, existuje určité riziko, které je třeba zvážit. Jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit bezpečnost a ochranu během balónového letu, je uzavření pojištění balónu.
Červencové EFI NEWS
V letním vydání EFI NEWS na vás čekají novinky ze Zámku Račice, článek o pojištění v létě, tipy kam investovat a proč, jak e-Finance podporuje mladé sportovce a spoustu dalších zajímavostí.
Pojištění hrobů
I když se může zdát neobvyklým tématem, existuje mnoho lidí, kteří se o něj zajímají a chtějí se ujistit, že jejich hrob a pohřební místo budou dobře udržovány i po jejich odchodu. Pojištění hrobů poskytuje klid a jistotu, že budoucnost jejich posledního odpočinku je zajištěna.
Pojištění přepravy a nákladů
Pojištění přepravy a nákladů je zásadním nástrojem pro ochranu proti nebezpečím, která mohou vzniknout během přepravy zboží. Poraďte se s odborníky na www.pojisteni.com.
Pojištění realitních zprostředkovatelů
Pojištění je pro realitní zprostředkovatele nezbytnou součástí jejich podnikání. V tomto článku se podíváme na to, co obvykle pojištění realitních zprostředkovatelů kryje a jaké prvky by mělo obsahovat a na co byste neměli zapomenout při sjednávání tohoto pojištění.
Pojištění myslivců
Pojištění myslivců poskytuje důležité finanční krytí pro ty, kteří se věnují myslivectví. V tomto článku se podíváme na to, co takové pojištění myslivců kryje, na důležité body, které je třeba mít na paměti a na příklady, kdy může myslivcům skutečně pomoci.
Máte dotaz? Kontaktujte nás